| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,83 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 3,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 5,3 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 115,4 mm |
| дължина | 182,5 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |