| диаметър на цилиндъра | 82,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-783800 |
| номер на компонента | CR2-783800 |
| номер на компонента | CR3-783800 |
| диаметър на цилиндъра | 83,2 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| номер на компонента | CR1-783800 |
| номер на компонента | CR2-783800 |
| номер на компонента | CR3-783800 |
| диаметър на цилиндъра | 82,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| наддаване буталото над цилиндъра | 2.500 мм |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 76.000 mm |
| височина на свиване | 42.400 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-783800-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,2 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 2.500 мм |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 76.000 mm |
| височина на свиване | 42.400 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-783808-00 |