| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 72865 |
| номер на компонента | 72868 |
| номер на компонента | 72871 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 72863 |
| номер на компонента | 72866 |
| номер на компонента | 72869 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | 83226 |
| номер на компонента | 83227 |
| номер на компонента | 83228 |
| количество | 3 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 72864 |
| номер на компонента | 72867 |
| номер на компонента | 72870 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.2 Mo |
| номер на компонента | 2. M 1.5 IW |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-501800 |
| номер на компонента | CR2-501800 |
| номер на компонента | CR3-501800 |
| диаметър на цилиндъра | 82,51 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.2 Mo |
| номер на компонента | 2. M 1.5 IW |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| продуктов номер | 08295C |
| височина на свиване | 29.500 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.000 mm |
| дължина | 58.100 mm |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 08-501807-00 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 58.100 mm |
| дължина на болт (щифт) | 57 mm |
| дължина | 58.100 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| продуктов номер | 08295C 121 |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.500 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-501800-00 |