| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 18515 |
| номер на компонента | 18652 |
| номер на компонента | 85712 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 18652 |
| номер на компонента | 45025 |
| номер на компонента | 86964 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| номер на компонента | 1. M 1.5 Mo P |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-502900 |
| номер на компонента | CR2-502900 |
| номер на компонента | CR3-502900 |
| диаметър на цилиндъра | 81,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-502900 |
| номер на компонента | CR2-502900 |
| номер на компонента | CR3-502900 |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 32.550 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 3.600 mm |
| дължина | 56.550 mm |
| дължина на болт (щифт) | 59 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| продуктов номер | 08192 |
| номер на компонента | 08-502900-00 |
| диаметър на цилиндъра | 81,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 32.250 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 3.600 mm |
| дължина | 52.250 mm |
| дължина на болт (щифт) | 59 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| продуктов номер | 08192 |
| номер на компонента | 08-502907-00 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| дължина | 53,55 mm |
| височина на свиване | 32,55 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 3,6 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 8,3 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 59 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 81 L 44 |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |