| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.0 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 N |
| диаметър на цилиндъра | 84,25 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.0 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 N |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR543 |
| номер на компонента | NR544 |
| номер на компонента | NR545 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| дължина | 71 mm |
| височина на свиване | 47 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,48 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1,36 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,7 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 9,2 |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 84 L 98 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |