| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 61824 |
| номер на компонента | 61826 |
| номер на компонента | 61828 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-123400 |
| номер на компонента | CR2-123400 |
| номер на компонента | CR3-123400 |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| номер на компонента | 1. R2.0 IF CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 2.5 N |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| номер на компонента | 1. R2.0 IF CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 2.5 N |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-123400 |
| номер на компонента | CR2-123400 |
| номер на компонента | CR3-123400 |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 41.700 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.000 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.430 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.250 mm |
| дължина | 66.000 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 39.700 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-123407-00 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| дължина | 66 mm |
| височина на свиване | 41,8 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,25 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0,4 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 39,65 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 9 |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 76 L 114 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| номер на компонента | 61824 |
| номер на компонента | 61826 |
| номер на компонента | 61828 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 076191 |
| отвор | 76 mm |
| височина на свиване | 41,78 mm |
| дължина | 66 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,48 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0,28 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 39,7 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| дължина | 66 mm |
| височина на свиване | 41,8 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,25 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0,4 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 39,65 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 9 |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 76 L 114 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 41.700 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.000 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.430 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.250 mm |
| дължина | 66.000 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 39.700 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-123400-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 25 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| номер на компонента | 61824 |
| номер на компонента | 61826 |
| номер на компонента | 61828 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 076191 |
| отвор | 76 mm |
| височина на свиване | 41,78 mm |
| дължина | 66 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,48 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0,28 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 39,7 mm |