| диаметър на цилиндъра | 82,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-782300 |
| номер на компонента | CR2-782300 |
| номер на компонента | CR3-782300 |
| диаметър на цилиндъра | 82,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-785400 |
| номер на компонента | CR2-785400 |
| номер на компонента | CR3-785400 |
| диаметър на цилиндъра | 83,2 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 2.500 мм |
| болт (щифт) | 25 mm |
| дължина на болт (щифт) | 70 mm |
| дължина | 75.800 mm |
| височина на свиване | 42.600 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-785408-00 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 89386190 |
| номер на компонента | 92231600 |
| количество | 2 |