| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62658 |
| номер на компонента | 62660 |
| номер на компонента | 63558 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 69,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-137600 |
| номер на компонента | CR2-137600 |
| номер на компонента | CR3-137600 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| номер на компонента | CR1-145306 |
| номер на компонента | CR2-145306 |
| номер на компонента | CR3-145306 |
| диаметър на цилиндъра | 69,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12.400 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 40.430 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.200 mm |
| дължина | 63.430 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 37.000 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-137600-00 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12.400 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 40.430 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.200 mm |
| дължина | 63.430 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 37.000 mm |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-137606-00 |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| болт (щифт) | 22.988 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56,5 mm |
| номер на компонента | 62659 |
| номер на компонента | 62661 |
| номер на компонента | 63560 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 070166 |
| отвор | 70,2 mm |
| височина на свиване | 40,43 mm |
| дължина | 63,43 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 22.988 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56,5 mm |
| номер на компонента | 62658 |
| номер на компонента | 62660 |
| номер на компонента | 63558 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 070166 |
| отвор | 69,6 mm |
| височина на свиване | 40,43 mm |
| дължина | 63,43 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38 mm |