| диаметър на цилиндъра | 81,1 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| номер на компонента | CR1-783600 |
| номер на компонента | CR2-783600 |
| номер на компонента | CR3-783600 |
| диаметър на цилиндъра | 80,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-783600 |
| номер на компонента | CR2-783600 |
| номер на компонента | CR3-783600 |
| диаметър на цилиндъра | 80,9 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| номер на компонента | CR1-783600 |
| номер на компонента | CR2-783600 |
| номер на компонента | CR3-783600 |
| диаметър на цилиндъра | 80,9 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.300 mm |
| дължина на болт (щифт) | 58 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.900 mm |
| номер на компонента | 08-783606-00 |