| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62514 |
| номер на компонента | 62515 |
| номер на компонента | 87405 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| номер на компонента | 1. ET 2.5 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-107000 |
| номер на компонента | CR2-107000 |
| номер на компонента | CR3-107000 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 45.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14.100 mm |
| дължина | 70.700 mm |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| диаметър на вдлъбнатината | 41.500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-107007-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| номер на компонента | 62514 |
| номер на компонента | 62515 |
| номер на компонента | 87405 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 082213 |
| отвор | 82,5 mm |
| височина на свиване | 45,65 mm |
| дължина | 71,15 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14,05 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,52 mm |