| диаметър на цилиндъра | 67,2 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-782600 |
| номер на компонента | CR2-782600 |
| номер на компонента | CR3-782600 |
| диаметър на цилиндъра | 67,8 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| височина на свиване | 30.750 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.500 mm |
| дължина | 54.750 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 08-782608-00 |