| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-179500 |
| номер на компонента | CR2-179500 |
| номер на компонента | CR3-179500 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-179500 |
| номер на компонента | CR2-179500 |
| номер на компонента | CR3-179500 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-181400 |
| номер на компонента | CR2-181400 |
| номер на компонента | CR3-181400 |
| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-181400 |
| номер на компонента | CR2-181400 |
| номер на компонента | CR3-181400 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 43.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 71.200 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2.150 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.620 mm |
| продуктов номер | 08941/08937A |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.000 mm |
| номер на компонента | 08-179500-00 |
| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 42.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 70.900 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2.150 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.620 mm |
| продуктов номер | 08941/08937A |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.100 mm |
| номер на компонента | 08-179507-00 |
| диаметър на цилиндъра | 90 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 42.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 70.900 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2.150 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.620 mm |
| продуктов номер | 08941/08937A |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.100 mm |
| номер на компонента | 08-179511-00 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| номер на компонента | 1. R1.75 IF Mo |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.5 Cr |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 44527 |
| номер на компонента | 44530 |
| номер на компонента | 47130/99 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 089102 |
| отвор | 89,5 mm |
| височина на свиване | 42,9 mm |
| дължина | 80,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1,2 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1,7 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 51 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 22 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| номер на компонента | 18640 |
| номер на компонента | 43041 |
| номер на компонента | 43044 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 089115 |
| отвор | 89 mm |
| височина на свиване | 43,2 mm |
| дължина | 81,2 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 89342190 |
| номер на компонента | 93673700 |
| количество | 2 |