| диаметър на цилиндъра | 95,5 mm |
| номер на компонента | 1. R1.75 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 95,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-179700 |
| номер на компонента | CR2-179700 |
| номер на компонента | CR3-179700 |
| диаметър на цилиндъра | 96 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-179700 |
| номер на компонента | CR2-179700 |
| номер на компонента | CR3-179700 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-181400 |
| номер на компонента | CR2-181400 |
| номер на компонента | CR3-181400 |
| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-181400 |
| номер на компонента | CR2-181400 |
| номер на компонента | CR3-181400 |
| диаметър на цилиндъра | 95,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.850 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.460 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 43.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 78.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.530 mm |
| продуктов номер | 09596 |
| диаметър на вдлъбнатината | 70.000 mm |
| номер на компонента | 08-179700-00 |
| диаметър на цилиндъра | 96 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.850 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.460 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 43.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 78.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.530 mm |
| продуктов номер | 09596 |
| диаметър на вдлъбнатината | 70.000 mm |
| номер на компонента | 08-179707-00 |
| диаметър на цилиндъра | 96,5 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.850 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 3.460 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 43.200 mm |
| дължина на болт (щифт) | 56 mm |
| дължина | 78.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1.530 mm |
| продуктов номер | 09596 |
| диаметър на вдлъбнатината | 70.000 mm |
| номер на компонента | 08-179711-00 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 89508190 |
| номер на компонента | 93968600 |
| количество | 2 |