| диаметър на цилиндъра | 83,4 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-183100 |
| номер на компонента | CR2-183100 |
| номер на компонента | CR3-183100 |
| диаметър на цилиндъра | 82,9 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-183100 |
| номер на компонента | CR2-183100 |
| номер на компонента | CR3-183100 |
| диаметър на цилиндъра | 82,9 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 52 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.000 mm |
| продуктов номер | 08316 |
| диаметър на вдлъбнатината | 52.380 mm |
| номер на компонента | 08-183100-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,9 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 52 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.400 mm |
| продуктов номер | 08316 |
| диаметър на вдлъбнатината | 52.380 mm |
| номер на компонента | 08-183111-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,4 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 22 mm |
| височина на свиване | 33.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 52 mm |
| дължина | 65.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.000 mm |
| продуктов номер | 08316 |
| диаметър на вдлъбнатината | 52.380 mm |
| номер на компонента | 08-183107-00 |