| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR070 |
| номер на компонента | NR071 |
| номер на компонента | NR072 |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | NR070 |
| номер на компонента | NR071 |
| номер на компонента | NR072 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| дължина | 48,4 mm |
| височина на свиване | 27,7 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,7 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 63 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 5,7 |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| продуктов номер | 79 V 82 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| дължина | 48,4 mm |
| височина на свиване | 28 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,7 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 63 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 6 |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| продуктов номер | 79 V 82 |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| височина на свиване | 28.450 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| дължина | 48.450 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.750 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 63.000 mm |
| номер на компонента | 08-306900-00 |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| височина на свиване | 28.450 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| дължина | 48.450 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2.750 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 63.000 mm |
| номер на компонента | 08-306907-00 |