| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62658 |
| номер на компонента | 62660 |
| номер на компонента | 63558 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 69,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-425600 |
| номер на компонента | CR2-425600 |
| номер на компонента | CR3-425600 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 12.410 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.910 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.910 mm |
| дължина | 62.430 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| дължина на болт (щифт) | 55 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| височина на свиване | 40.430 mm |
| продуктов номер | 06933 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-425606-00 |