| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 63 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| дължина | 63 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| дължина на болта под главата | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| IDизпълнение на щекера | green |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-923 |
| страна на монтаж | вграждане |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина на кабела | 730 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,11 kg |
| за номер артикул | 550057 |
| тегло | 0,068 kg |
| дължина на кабела | 720 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 1015 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тегло | 0,045 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| дължина на кабела | 720 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| дължина на кабела | 720 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 790 mm |
| дължина | 59 mm |
| вътрешен диаметър | 7,4 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,027 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 730 mm |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 790 mm |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| дължина | 770 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 400 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на полюсите | 3 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-141 |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| брой на полюсите | 3 |