| точка на (пре)включване | 117 °C |
| температура на отваряне | 98 |
| температура на затваряне | 93 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 97 °C |
| работна температура до | 92 °C |
| цвят | червен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | сив |
| температура на отваряне | 97 |
| температура на затваряне | 92 °C |
| външна резба | M 22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,05 kg |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 97 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| тегло | 0,035 kg |
| точка на изключване | 92 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| мярка на резбата | M 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 97 °C |
| точка на изключване | 92 °C |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на (пре)включване | 97,92 °C |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| цвят | син |
| точка на (пре)включване | 97,92 °C |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| точка на изключване | 91 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| температура на затваряне | 92 °C |
| температура на отваряне | 97 |
| размер на ключ | 29 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 97 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 117 °C |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| мярка на резбата | M 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| стъпка на резбата | 1,25 mm |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| за OEномер | 126443 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 20 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| вид на монтаж | завинтен |
| цветна маркировка | жълт |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 92 °C |
| точка на включване до | 97 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |