| точка на (пре)включване | 110 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| точка на изключване | 79 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330167 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| температурен диапазон до | 77 °C |
| от температура | 87 °C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 112 °C |
| размер на ключ | 16 |
| брой на полюсите | 1 |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | червен |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на затваряне | 79 °C |
| точка на (пре)включване | 112 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 90 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на включване | 88 °C |
| точка на изключване | 83 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 88 °C |
| точка на изключване | 83 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 88 °C |
| работна температура до | 79 °C |
| размер на ключ | 19 |