| точка на изключване | 79 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | сив |