| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 1 |
| стъпка на резбата | 1 mm |
| мярка на резбата | M 10 |
| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | бял |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27NPT |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1014 Ом |
| съпротивление | 146 Ом |
| точка на изключване | 95 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | 16 mm |
| външна резба | 16 mm |
| точка на включване | 110 °C |
| точка на изключване | 105 °C |
| точка на включване | 100 °C |
| температурен диапазон до | 95 °C |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на изключване | 95 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 100 °C |
| работна температура до | 95 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| IDизпълнение на щекера | 5 |
| мярка на резбата | M 22 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на включване | 100 °C |
| точка на изключване | 95 °C |
| точка на включване | 110 °C |
| точка на изключване | 105 °C |
| брой степени на превключване | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | 110 °C |
| температурен диапазон до | 105 °C |
| от температура | 100 °C |
| температурен диапазон до | +95 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 105 °C |
| точка на изключване | 94 °C |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 330299 |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 29mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| дължина на кабела | 230 mm |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 330304 |
| точка на изключване | 95 °C |
| точка на изключване | 105 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| точка на (пре)включване | 110.105 °C |
| точка на (пре)включване | 110,95 °C |
| точка на (пре)включване | 110.105 °C |
| точка на (пре)включване | 110,95 °C |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| дължина на кабела | 230 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8 GAS |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 296 Ом |