| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 82 °C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 19 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на изключване | 82 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| температура на затваряне | 82 °C |
| температура на отваряне | 92 |
| размер на ключ | 29 |
| за номер артикул | 819745 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 82 °C |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |