| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |