| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-141 |