| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 18,3 mm |
| изходен отвор | 18,3 mm |
| диаметър | 87 mm |
| височина | 190 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 200 mm |
| мярка на резбата 1 | 18.3 |
| мярка на резбата 2 | 18.3 |
| дължина | 200 mm |
| диаметър | 88 mm |
| диаметър на входящото стебло (мм) | 18,3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| размер резба бутон | M12x1,5 |
| размер резба вход | M8x1,25 |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |