| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| тегло | 0,02 kg |
| диаметър | 11 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,1 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| налягане | 3,8 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 36,5 mm |
| дължина | 171 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,4 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 3,8 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на горивото | бензин |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 300000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 5,5 A |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 100 l/h |
| консумация | 5,5 A |
| налягане | 4 bar |
| вид на горивото | бензин |
| работно налягане | 3,1 bar |
| дебит | 105 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 117 mm |
| дължина | 189 mm |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 44,95 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 4 bar |
| налягане | 50,8 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| налягане | 4 bar |
| вид на горивото | бензин |
| налягане | 4 bar |
| вид на горивото | бензин |