| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 4,3 bar |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 129,5 mm |
| дължина | 168 mm |
| налягане | 4,3 bar |
| налягане | 62,35 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на горивото | бензин |
| вид на датчика | лостов датчик |
| работно напрежение | 12 V |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 4,3 bar |
| налягане | 430000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 129,5 mm |
| дължина | 168 mm |
| налягане | 4,3 bar |
| налягане | 62,35 psi] д |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| налягане | 0,1 bar] о |
| налягане | 4,6 bar] д |
| вид на горивото | бензин |
| работно напрежение | 12 V |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 70 °C |
| захранване с гориво | монтаж заедно с горивопроводния модул (помпа+сонда) |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | A2C53345695Z |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |