| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 230 mm |
| сила на ток до | 7,5 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 230 mm |
| сила на ток до | 4,4 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 154 mm |
| дължина | 230 mm |
| сила на ток до | 4,4 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 12 V |