| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 3,1 bar |
| дебит | 60 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| тегло | 1,58 kg |
| налягане | 3,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 105,5 mm |
| дължина | 204 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 44,95 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 310000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13 V |