| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 4 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 4 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 60 mm |
| дължина | 165 mm |
| сила на ток до | 10 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 4 bar |
| налягане | 58 psi |
| електронапрежение | 13 V |