| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| размери на питата на радиатора | 650-414-34 |
| размери на питата на радиатора | 646-397-30 |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 648 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| размери на питата на радиатора | 650-414-34 |
| дебелина | 29 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 647 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 646x397x30 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 647 - 415 - 34 |
| дебелина | 34 mm |
| ширина | 414,5 mm |
| височина | 648,4 mm |
| входящ отвор | 60 mm |
| изходен отвор | 60 mm |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| материал | алуминий |
| дължина | 648 mm |
| ширина | 414 mm |
| дълбочина | 34 mm |
| диаметър 1 | 58 mm |
| диаметър 2 | 58 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |