| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дебелина | 30 mm |
| ширина | 421 mm |
| височина | 688 mm |
| размери на питата на радиатора | 688-440-30 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електронен |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |