| размери на питата на радиатора | 160x260 |
| входящ отвор | 17,5 mm |
| изходен отвор | 11,5 mm |
| дължина | 605 mm |
| ширина | 408 mm |
| дълбочина | 549 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили с CAN-Bus-система |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| за OEномер | 6450QQ |
| тип на корпуса | с корпус |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 605 mm |
| ширина | 408 mm |
| дълбочина | 549 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| обурудване на автомобила | за автомобили с CAN-Bus-система |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| за OEномер | 6450QQ |
| тип на корпуса | с корпус |
| версия | produced by BEHR |