| диаметър на главата на клапана | 31,7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 110,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | I |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 110,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | I |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 34,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дължина | 110,5 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никел-нибиева стомана |
| повърхност | азотиран |
| дължина | 110,5 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31,7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| повърхност | азотиран |