| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | сив |
| дължина | 630 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 52 mm |
| вътрешен диаметър | 8,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,045 kg |
| дължина | 52 mm |
| вътрешен диаметър | 8,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,045 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 615 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| за номер артикул | 550286 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина на кабела | 400 mm |
| дължина | 1105 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1350 Ом |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 34,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 1155 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 325 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина на кабела | 560 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 560 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 1105 mm |
| наличен MAPPкод |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 630 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1155 mm |
| наличен MAPPкод |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1155 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2051 |
| дължина | 400 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 600 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1180 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1150 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 385 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 615 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 1350 Ом |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1150 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 350 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| дължина | 630 mm |
| брой проводи | 4 |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 600 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 600 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 118000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,405 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| дължина | 985 mm |
| брой проводи | 4 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |