| мярка на резбата | 3/8x18 NPT |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8"x18 NPTF |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| брой контакти | 3 |
| височина | 24 mm |
| за номер артикул | 550355 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина на кабела | 215 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550468 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина на кабела | 1205 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,21 kg |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина на кабела | 880 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| дължина на кабела | 860 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,22 kg |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550548 |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 880 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 860 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| дължина на кабела | 880 mm |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 965 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1120 mm |
| дължина на кабела | 1140 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560185 |
| височина | 28 mm |
| съпротивление | 1,3 kОм |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPFT |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 1390 mm |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1200 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,11 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина на кабела | 860 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина на кабела | 1205 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 215 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 377 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| тип на корпуса | с корпус |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 375 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 375 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 960 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 240 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 410 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина на кабела | 255 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 1135 mm |
| дължина на кабела | 220 mm |
| брой контакти | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| тегло | 0,138 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 375 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 230 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 130 mm |
| дължина | 375 mm |
| брой проводи | 4 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 220 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 220 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |