| дължина | 63 mm |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| дължина на кабела | 1124 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 850 Ом |
| тегло | 0,035 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| височина | 36 mm |
| съпротивление | 780 Ом |
| за номер артикул | 550003 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 850 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 36,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| цветна маркировка | син |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 780 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 1010 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,022 kg |
| цвят | син |
| за номер артикул | 550002 |
| височина | 28 mm |
| цвят | сив |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | челна страна |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| тегло | 0,045 kg |
| дължина на кабела | 776 mm |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой проводи | 2 |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 2 | 6 mm |
| налягане | 2000 Pa] о |
| налягане | 90000 Pa] д |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | сив |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 850 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1180 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | 1 kPA |
| Налягане до | 93 kPA |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 1000 mm |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1180 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| за OEномер | 55 219 298 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| дължина на кабела | 915 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 307000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| за номер артикул | 450007 |
| брой контакти | 6 |
| цвят | зелен |
| дължина на кабела | 295 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на полюсите | 3 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-141 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |