| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 5/8" UNF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 1300 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без междинна планка |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 45 Gradград |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| размер на ключ | 22 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 1400 Ом |
| дължина на кабела | 250 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 1400 Ом |
| дължина на кабела | 250 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина на кабела | 330 mm |
| тегло | 0,076 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| страна на монтаж | отзад |
| тегло | 0,092 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 600 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| дължина на кабела | 211 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 211 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 140 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,094 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| алтернативен ремонтен комплект | * |