| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| външна резба | M12 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,084 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,085 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 480 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,72 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 580 mm |
| дължина | 22,83 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 690 mm |
| дължина | 27,16 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 480 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 480 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 430 mm |
| дължина | 16,93 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| тегло | 0,106 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 565 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 280 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 280 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1200 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1200 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Denso 029600-0660 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 300 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 385 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 250 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 700 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 530 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 580 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1200 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |
| тегло | 0,240 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 700 mm |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 450 mm |
| брой проводи | 4 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 700 mm |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 580 mm |
| брой контакти | 4 |