| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| IDизпълнение на щекера | white |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 290 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 680 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 680 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 680 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 650 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 380 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 380 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 275 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |