| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой на полюсите | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| за OEномер | 89413-24010 |
| тегло | 0,06 kg |
| за номер артикул | 550610 |
| височина | 28 mm |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 2 kОм |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 2065 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Denso 029600-0251 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 2065 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Denso 029600-0251 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | Flange 44 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 19,69 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 1100 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 2,1 kОм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 2,1 kОм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 19,69 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1200 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 1200 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Denso 029600-0660 |
| за номер артикул | 558158 |
| брой контакти | 5 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 800 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 800 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 510 mm |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| гаранция | 5 години гаранция |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |