| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 450 Ом |
| височина | 34 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 84 °C |
| дълбочина на монтаж | 18 mm |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление | 450 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,032 kg |
| съпротивление | 450 Ом |
| брой контакти | 2 |
| височина | 34 mm |
| цвят | черен |
| за номер артикул | 550040 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 450 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 33,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | активен сензор |
| съпротивление | 400 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 450 Ом |
| тегло | 0,04 kg |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24,9 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 0,0602 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без к-кт кабели |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 400 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084540A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| за номер артикул | 550340 |
| височина | 12 mm |
| брой контакти | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 19,69 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 780 mm |
| дължина | 30,71 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 775 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 460 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 460 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой проводи | 5 |
| дължина | 495 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| дължина на кабела | 500 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |