| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330640 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | сив |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 445 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 445 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084540A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59507828 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517073 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,83 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,72 цол=инч |
| съпротивление | 7 Ом |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 440 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| тегло | 0,352 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 225 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 225 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 225 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 460 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| необходими бройки | 1 |