| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| спецификация | DISCONTINUED |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,91 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558145 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | без корпус |
| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| вид на закрепването | закрепване на фланеца |
| дължина | 450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-891 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| тегло | 0,2 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с к-кт кабели |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 255 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550330 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 275 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 540 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 580 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |