| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 450 Ом |
| височина | 34 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| тегло | 0,032 kg |
| съпротивление | 450 Ом |
| брой контакти | 2 |
| височина | 34 mm |
| цвят | черен |
| за номер артикул | 550040 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 450 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 33,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 325 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой контакти | 4 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 670 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 400 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 300 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| IDизпълнение на щекера | Square Plug |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |