| тегло | 0,01 kg |
| тегло | 0,005 kg |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 18,2 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 700 Ом |
| дълбочина на монтаж | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| брой на полюсите | 2 |
| дебелина | 21 mm |
| дебелина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 8,3 mm |
| външен диаметър | 45 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 21 mm |
| дебелина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 8,3 mm |
| външен диаметър | 45 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор | |
| страна на монтаж | от страната на маховика |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| съпротивление | 680 Ом |
| по избор |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 1150 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 40 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 920 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| дължина | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 1150 Ом |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1080 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 833 mm |
| дължина на кабела | 500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 813 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,035 kg |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| дължина | 35 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| дебелина | 43 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 003 153 2828 |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 004 153 6928 |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| дължина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| дебелина | 50 mm |
| брой контакти | 4 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| височина | 40 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550275 |
| съпротивление | 1 kОм |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 127000 Pa] д |
| дължина | 832 mm |
| наличен MAPPкод |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 280 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 280 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 812 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 260 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| дължина | 502 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| повърхност | полиран |
| IDизпълнение на щекера | Round |
| дължина | 380 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 380 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 502 mm |
| наличен MAPPкод |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 340 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 84 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-121 |
| тегло | 0,09 kg |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 502 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2067 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 502 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2054 |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 400 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 900 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 832 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2061 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 900 mm |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| версия | Zr Planar |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77015 |
| дължина | 300 mm |
| дължина | 470 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 240 mm |
| дължина | 70 mm |
| ширина | 58 mm |
| дебелина | 67 mm |
| брой контакти | 7 |
| тегло | 0,141 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 70 mm |
| ширина | 58 mm |
| дебелина | 67 mm |
| брой контакти | 7 |
| тегло | 0,141 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| дължина | 115,5 mm |
| ширина | 153 mm |
| дебелина | 20,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,120 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 115,5 mm |
| ширина | 153 mm |
| дебелина | 20,5 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,120 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |