| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| дълбочина на монтаж | 20 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 3/8x19 BSP |
| външна резба | 1/8" - 28 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x28 BSPT |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 3/8 GAS |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | 3/8" BSPT |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| мярка на резбата | 3/8" GAS |
| размер на ключ | 22 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| тегло | 0,065 kg |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 12,8 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 320 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 475 mm |
| дължина | 18,7 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 27 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 580 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 720 mm |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 580 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 580 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 325 mm |
| тегло | 0,138 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 780 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1010 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| тегло | 0,7 kg |
| необходими бройки | 1 |