| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | син |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина на кабела | 122 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 240 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 338 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 400 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 400 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 220 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 525 mm |
| дължина | 550 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой проводи | 5 |
| брой контакти | 5 |
| дължина на кабела | 550 mm |
| тегло | 0,126 kg |