| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 828 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 574 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,024 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 574 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 930 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 580 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 293 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | директно впръскване |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| IDизпълнение на щекера | Triangular |
| дължина | 500 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 500 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари | |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | V99-72-0001 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 410 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| тегло | 0,07 kg |