| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 22 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330530 |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 1300 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без междинна планка |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 45 Gradград |
| дължина на кабела | 745 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина | 605 mm |
| брой проводи | 4 |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | LUCAS |
| съпротивление | 1300 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 623 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 568 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 745 mm |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 605 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 605 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 605 mm |
| брой контакти | 4 |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| изпускателна система | след катализатора |
| дължина | 600 mm |
| брой контакти | 4 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77008 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 540 mm |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 540 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 540 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |